Hakkımızda

Türkyılmaz Yedek Parça - Hakkımızda

Türkyılmaz Yedek Parça'ya Hoşgeldiniz...

Türkyılmaz, 2005 yılından günümüze Volkswagen, Audi, Seat, Skoda gurubu araçları ile klasik tutkunları için Volkswagen Classic gurubu araçlarının tüm yedek parça ve aksesuarlarını, Dünyanın önde gelen üreticilerinden ithal ederek tüm Türkiye’ye uygun fiyatlı toptan ve perakende satış hizmeti sunmaktadır. 

Firmamız yılların verdiği tecrübe ve teknik bilgi sayesinde müşteri beklentilerine profesyonel çözümü en hızlı şekilde sağlayarak sektörde güvenilir ve öncü firma konumuna gelmiştir.

Şaşmaz Oto Sanayi Sitesinde merkezi bulunan firmamız, İvedik Organize Sanayi, Büyük Sanayi Sitesi ve Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi VW Classic şubeleri ile öncelikle Ankara içinde perakende zincir ağı oluşturmaya başlamış bunu zamanla Türkiye geneline yaymayı hedeflemiştir.

Taleplere, değişen ihtiyaçlara ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak yenilenmek ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak temel prensibimizdir. Türkyılmaz Online Mağaza ile Türkiye genelinde ulaşılabilir ve güvenli alışveriş imkânı sağlayan E-Ticaret sitemizde orijinal ve after maket tüm parçaları kolaylıkla temin edebilirsiniz.   

İleri düzey teknolojik altyapı yatırımlarına ve insan kaynaklarına verdiği önem ile firmamız faaliyetlerine istikrar ile devam etmektedir. Türkyılmaz yeni proje ve faaliyetlerle sektördeki farklılığını her zaman sürdürecek, yatırım mimarı olmaya devam edecektir.

Öncelikli hedefimiz şeffaf ticaret anlayışımızdan ödün vermeden, güven ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile gelişmek, zengin parça stoku, sorunsuz ve hızlı lojistik, uygun fiyat prensibi ile Dünya standartlarında yenilikçi ve lider firma olmaktır.


Şirket Görselleri - 1
Şirket Görselleri - 1
Şirket Görselleri - 1

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.